Skúsenosti na nezaplatenie. Pracuj na Miami Beach.

S nami si môžeš vysnívať svoj americký sen aj ty

Určite si už počul o obľúbenom programe Work and Travel USA. Je to najjednoduchšia voľba pre denných študentov vysokých škôl ako sa dostať do Ameriky. Vieš aké sú ďalšie možnosti práce v USA aj pre neštudentov VŠ?

Aktuálne prijímame prihlášky na platené stáže a tréningy na Miami s nástupom cca. 3-4 mesiace od registrácie

TU nájdeš kompletné informácie s postupom a cenníkom na program J1 Stáže.

S akým zamestnávateľom spolupracujete?

Náš zamestnávateľ je firma pôsobiaca v oblasti Hospitality Management, ktorá zabezpečuje Beach & Pool Services, F&B Management a Event Management služby pre najlepšie hotely na Miami Beach. Získala 5* Diamond Award vyše 10 rokov po sebe, a preto sa každý stážista má možnosť veľa naučiť o Customer Service, Leadership a Team management. Zamestnávateľ má medzi 700-1000 zamestnancov v závislosti od sezóny, umožňuje možnosť kariérneho rastu a väčšina stážistov sa už po 2-3 mesiacoch teší z povýšenia na pozíciu Supervisor/Team Captain a následne v druhej polovici stáže sa kvalifikujú na Assistant Manager pozíciu. Detajly pozície si prečítajte TU

Máte aj iného zamestnávateľa?

Aktuálne máme otvorenú len vyššie spomínanú stáž. V prípade že máš v USA vytvorené kontakty a máš zamestnávateľa, ktorý by ťa rád zobral na stáž, ale potrebuješ pomôcť s podkladmi, kontaktuj nás e-mailom na info@podnamiami.sk a radi ti pomôžeme.

Pre koho sú programy J1 Stáž a J1 Tréning určené?

J1 Internship – J1 stáž

J1 training – J1 tréning

Každý uchádzač musí:

Koľko sa dá počas stáže ušetriť? Zarobíš si aspoň na náklady?

Stiahni si rozpis nákladov a príjmov, aby si si vedel vyrátať, či sa ti investované peniaze počas roku vrátia.