Miami Spice? Áno, je čas vyhladnúť...

Ochutnaj to najlepšie jedlo na svete priamo na Miami

Miami Spice je špeciálny program reštaurácií. Táto už 12 rokov stará tradícia je stále veľmi populárna. Najlepšie reštaurácie ponúkajú trojchodové špeciálne Miami Spice menu (obedy za 19$ alebo 23$, večere za 33$ alebo 39$) ku ktorému samozrejme patria originálne chody pripravované svetovo uznávanými šéfkuchármi. A to už tradične počas celého augusta a septembra! Túto ponuku je absolútne nemožné vynechať, ak navštevuješ Miami počas tejto akcie.

Zhrnieme 10 faktov, kvôli ktorým milujeme Miami Spice a kvôli ktorým aj Ty budeš!

  1. Jedz ako kráľ! Ak si z tých, ktorí si sledujú rozpočet (a to v dnešných dňoch je väčšina z nás) toto je tvoja šanca skúsiť jedlo v tých najlepších Miamských reštauráciách. V menu je zahrnuté predjedlo, hlavný chod a dezert – každý si bude musieť povoliť opasky pri odchode.

  2. Rezervácie Online - Tvoja úžasná kulinárska skúsenosť je vzdialená iba jeden klik. Určite si však predtým skontroluj online či v danej reštaurácii ponúkajú Miami Spice menu v daný deň. Menu všetkých reštaurácií nájdeš na oficiálnom webe eventu: www.ilovemiamispice.com. Vďaka online rezervačnému systému sa iba prihlásiš a vyberieš si dostupný čas a dátum.

  3. Špeciálne ponuky! Áno, dobre si počul/a! Okrem rozmaznávania tvojich chuťových pohárikov reštaurácie veľmi často ponúkajú ďalšie špeciálne akcie – vínne karty, skupinové zľavy, Happy Hour akcie, atď. Určite sa spýtaj či majú aj iné akcie v ponuke – lebo zrazu bude tá Margarita ktorú piješ dve za cenu jednej...

  4. Dvojitá rozkoš! Keď ti chutila večera, prečo sa na druhý deň nevrátiť na obed? Neexistujú pravidlá na počet návštev počas Miami Spice.

  5. Miami Spice Otvárací Event – Každý rok počas prvého dňa, 1. Augusta sú všetci pozvaní na otvárací event, kde sa koná ochutnávka jedál z vybraných Miami Spice reštaurácií, súťaž o celebrity medzi šéfkuchármi a to všetko v sprievode živej hudby.

  6. Veľké skupiny sú vítané. Niekedy sa stáva že ísť na večeru v sprievode kamarátov ti spôsobý poriadny bolehlav. Kto čo platí? Ako rozdeliť účet? Koľko ideme minúť? S nastavenými fixnými cenami počas Miami Spice je jednoduché vyraziť si s kamarátmi a netreba sa sústrediť na nič iné okrem zábavy, príjemnej atmosféry a kulinárskych špecialít na svojom tanieri.

  7. Vyskúšaj niečo nové, alebo zostaň verný/á svojim obľúbeným pochúťkam! Vyberaví aj opatrní si prídu na svoje počas Miami Spice keďže si online môžu vopred prelistovať menu všetkých reštaurácií a vybrať si niečo preto, lebo je to jedinečné, alebo preto lebo je to tvoje obľúbené jedlo. Či už ide o exotickú pochúťku pripravenú nezvyčajne, alebo o cestoviny, pizzu – vďaka širokému výberu si každý nájde to, na čo má aktuálne chuť.

  8. Každá mestská časť ponúka niečo! Povedať že je aspoň jedna reštaurácia ponúkajúca Miami Spice menu v každej mestkej štvri je značne podhodnotené, keďže sa dá nájsť niekoľko reštaurácií v každej štvrti. Iba sa rozhodni ktorým smerom sa dnes vydáš a prelistuj si po ponukách Miami Spice Menu online.

  9. Dezert! Miami Spice menu vždy zahŕňa aj dezert, čiže sa absolútne nemusíš cítiť hriešne za tú čokoládovú tortu alebo banánový sen. Dezerty sú zahrnuté vo fixnej cene.

  10. Aj tie najdrahšie reštaurácie sa zapájajú! Pozerávaš Food Network a Travel Chanel, sleduješ referencie v New York Times a máš presne vybrané reštaurácie kde si vždy chcel/a jesť ale sú tak veľmi predražené?! Miami Spice je tvoja šanca vyskúšať aj tie najznámejšie reštaurácie za zlomok ceny!

Dostal si aj ty chuť ochutnať niečo takto geniálne? Tak neváhaj a poď na Miami Spice!